AGREGATY CHŁODNICZE

Profesjonalne chłodnictwo klimatyzacja stanowi podstawę funkcjonowania różnych dziedzin przemysłu. Może być stosowane także w przestrzeniach domowych czy w biurowcach. Agregaty chłodnicze skutecznie odprowadzają ciepło i utrzymują niższą temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest agregat wody lodowej, z powodzeniem wykorzystywany w klimatyzacji. Firma Klimaconnect zapewnia agregaty chłodnicze najwyższej jakości. Dbamy także o fachowy montaż, dzięki któremu chłodnictwo klimatyzacja działa bez zarzutu.

AUTOMATYKA

Automatyka tworzona na indywidualne zamówienie klienta i zgodnie z jego potrzebami. Wyceny na podstawie projektu.

Szczegóły produktu:
Zastosowanie w całym układzie wentylacji mechanicznej sterowników, czujników i programatorów pozwala na dostosowanie temperatury i ilości powietrza wymienianego do potrzeb użytkowników. Z reguły można zaprogramować kilka cykli pracy centrali wentylacyjnej.

Automatyka, podobnie jak w instalacjach centralnego ogrzewania może być wyposażona w programator dobowy, weekendowy czy tygodniowy. Może ona być w dodatkowo wzbogacona w czujniki mierzące temperaturę powietrza w pomieszczeniu jak i na zewnątrz domu, detektory reagujące na poziom CO2 lub poziom wilgoci. Automatyka może informować o ewentualnych uszkodzeniach czy konieczności wykonania prac serwisowych np. wymiany filtrów.

 

agregaty chłodnicze - automatyka

 

AGREGAT WODY LODOWEJ

Agregaty chłodnicze w tym agregat wody lodowej w zakresie automatyki najczęściej są wyposażone w moduł wykonawczy umieszczony w szafce. W niej schodzą się wszystkie kable sterujące pracą podzespołów takich jak wentylatory czy siłowniki przepustnic. Do modułu podłączone są czujki realizujące różne tryby pracy. Obsługa wszystkiego odbywa się za pomocą panela operatorskiego, który umieszcza się w miejscu wygodnym dla użytkownika.

CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

Mroźnie i chłodnie – montaż chłodni i mroźni z gotowych elementów, dobór urządzeń, takich jak agregaty chłodnicze czy agregaty wody lodowej i montaż wraz z automatyką.

chłodnictwo